Компанія CML пропонує демонстрацію техніки JCB на вашому підприємстві

Наша команда демонстраторів та вибрана Вами техніка JCB прибуде в зручне для Вас місце та час.

Наші досвідчені демонстратори проведуть показ усіх можливостей техніки JCB. Вони продемонструють виконання необхідних робіт безпосередньо на Вашому підприємстві з урахуванням умов роботи та експлуатації.

Замовлення демонстрації за номером:

icon_widget_image 0 800 33 55 55

 

0 800 33 55 55 (дзвінки безкоштовні) agri@cmlagri.ua
  /  EU4Business-EBRD в Україні

CML з фінансовими установами вдало впроваджують програму EU4Business-EBRD в Україні.
EU4Business-EBRD – це один з інструментів широкомасштабної ініціативи Європейського Союзу EU4Business, що реалізується в Україні з метою підтримки малих та середніх підприємств, надаючи їм переваги на ринку ЄС. Основна мета кредитної лінії EU4Business-EBRD – допомогти українським компаніям реалізувати свій потенціал, узгоджуючи їх виробничі процеси з вимогами Європейських директив.
Програма надає компаніям ряд корисних механізмів:

– Лізинг нового обладнання, що відповідає міжнародним стандартам з грантовим компонентом.

– Безоплатна технічна підтримка, спрямована на допомогу компаніям у виборі належного обладнання та вдосконалення виробничих процесів для забезпечення відповідності вимогам ЄС.

– Додаткова підтримка від консультаційної програми ЄБРР для малого бізнесу (ASB programme) щодо отримання сертифікатів ISO, HACCP та інших, а також здійснення інших поліпшень.

– Інвестиції в сучасні ефективні технології та обладнання, що допомагають малому та середньому бізнесу підготуватися до виходу на ринки Європи.

Не втрачайте можливості розвивати свій бізнес у напрямку, який підкреслює інновації, креативність та революційні рішення від JCB. За детальною інформацією звертайтеся до CML, і ми допоможемо вам обрати найкращий варіант фінансування та підтримки.

Звертайтеся за телефоном: 📲 0 800 33 55 55

Разом до перемоги!

 

 

Зворотній зв'язок Online каталог