Компанія CML пропонує демонстрацію техніки JCB на вашому підприємстві

Наша команда демонстраторів та вибрана Вами техніка JCB прибуде в зручне для Вас місце та час.

Наші досвідчені демонстратори проведуть показ усіх можливостей техніки JCB. Вони продемонструють виконання необхідних робіт безпосередньо на Вашому підприємстві з урахуванням умов роботи та експлуатації.

Замовлення демонстрації за номером:

icon_widget_image 0 800 33 55 55

 

0 800 33 55 55 (дзвінки безкоштовні) agri@cmlagri.ua
  /  Новини   /  Компанія JCB представила надефективний водневий двигун

Компанія JCB представила надефективний водневий двигун

Компанія JCB інвестує 100 мільйонів фунтів у виробництво надефективних водневих двигунів. Команда зі 100 інженерів вже працює над двигуном, а також додатково найме ще 50 інженерів, адже JCB планує випустити перші машини доступні для клієнтів на водневих двигунах вже до кінця 2022 року.

Компанія вже презентувала екскаватор навантажувач JCB на водневому двигуні. Сьогодні ж була розсекречена друга машина – телескопічний навантажувач JCB, що був представлений прем’єр-міністром Великобританії – Борисом Джонсоном.


Воднева технологія JCB буде показана на наступній конференції Організації Об’єднаних Націй по зміні клімату, де лідери країн будуть обговорювати заходи, щодо різкого зменшення викидів парникових газів.  Поява JCB як лідера в галузі водневих технологій з нульовим рівнем викидів, сталася саме в той час як уряди в усьому світі оприлюднюють стратегії з розвитку інфраструктури, що необхідна для підтримки використання водню для зменшення рівню викидів CO2.
За словами прем’єр-міністра Бориса Джонсона, британські виробники, такі як JCB розробляють інноваційні рішення для зменшення викидів та допомагають боротись зі зміною клімату.

Лорд Бамфорд відмітив: «Наша техніка повинна працювати на чомусь іншому, крім викопного палива. Ми виробляємо машини, що працюють на дизельному паливі, тому ми маємо знайти інші рішення і якраз працюємо над цим. Ми інвестуємо у водень, так як розуміємо, що електричні двигуни не є універсальним рішенням, особливо для нашої галузі, тому що вони використовуються  для живлення невеликих машин. Це означає, що ми продовжимо виробництво двигунів, але це будуть суперефективні, доступні, високотехнологічні водневі двигуни з нульовими викидами CO2».

Зворотній зв'язок Online каталог