Компанія CML пропонує демонстрацію техніки JCB на вашому підприємстві

Наша команда демонстраторів та вибрана Вами техніка JCB прибуде в зручне для Вас місце та час.

Наші досвідчені демонстратори проведуть показ усіх можливостей техніки JCB. Вони продемонструють виконання необхідних робіт безпосередньо на Вашому підприємстві з урахуванням умов роботи та експлуатації.

Замовлення демонстрації за номером:

icon_widget_image 0 800 33 55 55

 

0 800 33 55 55 (дзвінки безкоштовні) agri@cmlagri.ua
  /  Новини   /  Новинка JCB 542-70 AgriPlus для агропідприємства Запорізької області

Новинка JCB 542-70 AgriPlus для агропідприємства Запорізької області

Ми знаємо, що сільськогосподарські роботи можуть бути дуже тривалими та важкими.

Саме тому, агропідприємству в Запорізькій області, було поставлено новий та сучасний телескопічний навантажувач JCB 542-70 Agriplus та багатофункціональний екскаватор-навантажувач JCB 3CX.

JCB 542-70 AgriPlus – це нова модель в лінійці, що надійно зарекомендувала себе у своєму класі завдяки високій паливній економічності, ефективній гідравлічній системі та трансмісії, а також функціям безпеки та збільшеними продуктивністю та вантажопідйомністю.

Вантажопідйомність – 4,2 т
Максимальна висота підйому – 7,01 м.

Нова кабіна COMMANDPLUS гарантує максимальний рівень комфорту управління машиною. Ми впевнені, що продуктивність оператора напряму залежить від того, наскільки йому зручно.

Екскаватор-навантажувач JCB 3CX – незамінний помічник у будь-якому господарстві.  Виконує всі можливі види робіт для машини свого класу.

Вся техніка була підібрана з урахуванням вимог підприємства.

З питань придбання чи обслуговування техніки JCB в Україні звертайтеся до ексклюзивного офіційного дилера – ТОВ “Констракшн Машинері“ за телефоном: 0 800 33 55 55.

 

Зворотній зв'язок Online каталог