Компанія CML пропонує демонстрацію техніки JCB на вашому підприємстві

Наша команда демонстраторів та вибрана Вами техніка JCB прибуде в зручне для Вас місце та час.

Наші досвідчені демонстратори проведуть показ усіх можливостей техніки JCB. Вони продемонструють виконання необхідних робіт безпосередньо на Вашому підприємстві з урахуванням умов роботи та експлуатації.

Замовлення демонстрації за номером:

icon_widget_image 0 800 33 55 55

 

0 800 33 55 55 (дзвінки безкоштовні) agri@cmlagri.ua
  /  Новини   /  Поставка велетня JCB 560-80 AGRI

Поставка велетня JCB 560-80 AGRI

Компанія Констракшн Машинері здійснила поставку великого телескопічного навантажувача JCB 560-80 AGRI на підприємство цукрової галузі Тернопільщини.

Чому було обрано саме цю модель:

  • машина має найкращу у своєму класі продуктивність;
  • поєднує в собі максимальну вантажопідйомність – 6 т з висотою підйому 8 м;
  • машину можна доукомплектувати ковшем 5,5 м.куб.

Телескопічний навантажувач JCB 560-80 Agri розроблений для ферм та сільськогосподарських підприємств, де потрібна ще більша продуктивність при збільшеній висоті підйому.

Ці машини надійно зарекомендували себе у своєму класі завдяки високій паливній економічності, ефективній гідравлічній системі та трансмісії, функціям безпеки, зручності обслуговування, збільшеній продуктивності та вантажопідйомності, а також завдяки найбільш комфортній та продуманій кабіні з усіх коли-небудь створених JCB.

З питань придбання чи обслуговування техніки JCB в Україні звертайтеся до ексклюзивного офіційного дилера – ТОВ “Констракшн Машинері“ за телефоном: 0 800 33 55 55 або на сайті http://www.cmlagri.ua

 

Зворотній зв'язок Online каталог