Компанія CML пропонує демонстрацію техніки JCB на вашому підприємстві

Наша команда демонстраторів та вибрана Вами техніка JCB прибуде в зручне для Вас місце та час.

Наші досвідчені демонстратори проведуть показ усіх можливостей техніки JCB. Вони продемонструють виконання необхідних робіт безпосередньо на Вашому підприємстві з урахуванням умов роботи та експлуатації.

Замовлення демонстрації за номером:

icon_widget_image 0 800 33 55 55

 

0 800 33 55 55 (дзвінки безкоштовні) agri@cmlagri.ua
  /  Новини   /  Вітаємо з Днем батька!

Вітаємо з Днем батька!

Вітаємо усіх татусів з днем батька! 🧡

JCB – це сімейна компанія. Вона почалась з ідеї Джозефа Сиріла Бамфорда і продовжилась далі вже під керівництвом його сина – Ентоні Бамфорда.
З самого початку особистість Джозефа Сіріла Бамфорда наклала свій відбиток на розвиток бізнесу, а його новаторський дух визначив прихильність постійному вдосконаленню, властивому компанії JCB і сьогодні. Одного разу замовник із Франції пожартував з містером Бамфордом, сказавши, що його ініціали потрібно розуміти як «Невгамовний Бамфорд» (Jamais Content Bamford); Бамфорд дуже пишався цим жартом, і, з тих пір, саме так і розшифровував свої ініціали.
Старший син містера Бамфорда, народився у 1945 році – тому самому, коли була заснована компанія JCB. Саме Лорд Ентоні, на двадцять років раніше за інших – у 1979 році, розгледівши потенціал індійського ринку, розмістив там виробничі потужності. Завдяки його проникливості, Індія стала найбільшим ринком компанії JCB.
Лорд Ентоні також передбачив, що моделі екскаватора-навантажувача та телескопічного навантажувача Loadall, компанії JCB, можуть стати найбільш продаваними машинами у своєму класі: і ось тепер кожен третій проданий
у світі екскаватор-навантажувач випущений компанією JCB.
Лорд Бамфорд дуже пишається тим, що є правонаступником сміливих новаторських рішень та традицій свого батька. Але він також трансформував компанію в по-справжньому сучасне глобальне підприємство світового класу з 18 виробничими заводами, що розміщені на чотирьох континентах.
Зворотній зв'язок Online каталог